Naprawa samochodu to czynność, która wymaga solidnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz specjalistycznych narzędzi, a także szybkiego i łatwego dostępu do części. Dlatego warto zlecić ją fachowcom. Nasz warsztat samochodowy oferuje Państwu szeroki zakres czynności naprawczych takich, jak:

Naprawa układu napędowego

Nasz auto serwis świadczy w tym zakresie pełen zakres usług – od wymiany sprzęgła, przgubów i półosi, aż po naprawę o uszczelnianie skrzyń biegów. U nas bez problemu wymienicie też państwo olej w skrzyni biegów.

Naprawa silnikamechanika samochodowa

Podstawą dbania o silnik jest okresowa wymiana oleju, rozrządu i filtrów. Dzięki temu samochód ma szansę pokonań kilkaset tysięcy kilometrów. Czasami jednak nawet najlepiej zadbana jednostka może się zepsuć. Nasz serwis aut służy w takim przypadku pomocą. Naprawiamy drobne, bieżące usterki, a także przeprowadzamy kompleksowe remonty silników.

Naprawa układu hamulcowego

Jest to jeden z najważniejszych układów w całym aucie, ponieważ jego usterka może być bardzo niebezpieczna dla zdrowia, a nawet życia podróżujących. W naszym warsztacie samochodowym możecie Państwo układ ten poddać komputerowej diagnozie, a w razie potrzeby dokonać niezbędnych napraw, jak np. wymiana klocków, regeneracja zacisków, czy wymiana przewodów hamulcowych. By naprawa samochodu nie była konieczna, należy także pamiętać o regularnej wymianie płynu hamulcowego. Czynności tego typu wykonujemy praktycznie od ręki.

Naprawa układu kierowniczego

Auto serwis M.W. Auto oferuje również pełen pakiet usług związanych z układem kierowniczym. Nasz warsztat szybko i sprawnie wymieni płyn oraz pompę wspomagania, drążki i końcówki kierownicze, nagłownice oraz dokona wszelkich innych niezbędnych napraw. Wszystko po to, by Państwa auto prowadziło się przyjemnie i bezpiecznie.

Naprawa zawieszenia

Polskie drogi nie są najłaskawsze dla zawieszenia w Państwa samochodzie. Niestety, wymiana amortyzatorów, sworzni i wahaczy zdarza się polskim kierowcom zdecydowanie zbyt często. Nasz serwis samochodowy zadba o to, by wymiana taka przebiegła szybko i sprawnie.

Oferujemy również szereg innych usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Zapraszamy do nas z każdym problem. Pomożemy!