W Państwa samochodzie coś „stuka”, auto zaczęło jakoś „inaczej” jeździć, a silnik „dziwnie” pracuje? A może komputer wyświetla błędy? Najwyższy czas, by pojazdem zainteresował się dobry mechanik. W naszym zakładize w Smolcu posiadamy dwa stanowiska warsztatowe, na których jesteśmy w stanie sprawdzić każdy układ i element występujący w samochodzie. Oferujemy także diagnostykę komputerową, do której wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować każdy model samochodu.

samochód na podnośnikuProfesjonalna i kompleksowa diagnostyka samochodu jest pierwszym krokiem, który należy wykonać przed przystąpieniem do naprawy. Wiemy o tym, dlatego auta naszych Klientów badamy bardzo dokładnie, by precyzyjnie namierzyć usterkę. Dopiero wtedy bierzemy się za jej usunięcie. Pozwala to zaoszczędzić niepotrzebnych wydatków, a w ostatecznym rozrachunku skraca także długość naprawy. Czas, który byłby stracony na wymianę źle zdiagnozowanych części, ograniczony jest bowiem do minimum.

Aby umówić się na diagnozę Państwa samochodu, prosimy o telefon podany na górze strony. Po dokładnym sprawdzeniu auta, będziemy w stanie podać szacowany czas oraz koszt jego naprawy.